Hakkımızda

1995 yılında Bayrampaşa da faaliyetlerine başlayan bilenler laminasyon,kapasite gücünü kısa sürede arttırarak 1998 yılı ikinci çeyreğinde ikitelli organize sanayi bölgesine taşınmıştır..

Laminasyon sektöründe hızla büyüyerek müşteri portföyünü arttıran Bilenler Laminasyon,
Vakum poşetleme,termoform film gibi laminasyon sektörüdeki tüm faaliyerine hız kesdmeden devam etmektedir..

Bugün,Altınşehir mevkiinde 1000 metre kare kapalı alan içersinde,sektörün gerektirdiği tüm teknolojik alt yapı ile siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız..

Şirketimiz , yüksek bariyerli Evohlu pp film,orta bariyerli polyamit film ve düşük bariyerli filmlerin ithalatını yaptıkdan sonra sektörün ihtiyaçlarına göre imal.atını yapmaktadır. Her türlü kaba yapışacak bariyerli bariyersiz film üretmektedir. 

Bilenler olarak her turlü tabak kapatma filmini,bariyer filmi termoform filmlerini,vakum torbaları ve kolay açılır filmleri uretmenin haklı  gurunu yaşıyoruz. Şirketimizin başlıca üretimi bariyer filmler ve bunların kullanım alanlarındaki tüm film grupları.Termoform filmleri,tabak kapama filmleri,kolay açılır filmler ve vakum torbalardır.

En önemli üretimini bariyerli filnlerden vakum torba,bariyerli tabak kapama filmi,kolay açılır filmler ve tabak kapama filmleridir.