• cover image
  Birlikte güvenle üretiyoruz.
  İşletmenizin tüm ihtiyaçlarına uygun paketleme çözümleri!
  Her türlü paketlemeye uygun çözümler!
 • cover image
  Birlikte güvenle üretiyoruz.
  Ürünlerinizi milyonlarca kişiye ulaştırın.
  İşletmenizin tüm ihtiyaçlarına uygun paketleme çözümleri!
  PP/EVOH/PP/PE Antifoglu Filmler, Polyamide Filmler, PE / PA: Boru Filmi, PE / PA, PE PA PE Bariyer filmleri...

Bilenler Laminasyon

Bariyer filmler, Vakum Torbalar, Kolay Açılır Filmler...


Kaliteli, ucuz, temiz, sağlıklı, konforlu ve güvenli alışveriş ortamında müşterilerinin; tüm istek, öneri ve şikayetlerine saygı duyan, değer veren, onları şeffaf bir yapıda değerlendiren, bu süreçte müşterisini sürekli bilgilendiren ve kendisini sürekli geliştirip şikayetlerin tekrarlanmasını önlemeye çalışarak, %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen bir alışveriş ve yaşam kompleksi olmak istiyoruz.

Müşterilerimizden şikayet aldığımız durumda her şikayeti objektif, özenli ve dikkatli bir şekilde inceler ve bu inceleme sonucunda çözüm sunarız.Şikayet ve öneriler paralelinde de kalıcı iyileştirmeleri sistem ve süreçlerimizde uygularız.


Üretim Aşamalarımız

İlk Hedef

Görmek istediğiniz işletme bilgilerinizi bu form aracılığıyla bizimle paylaşın. Unutmayın işletme sahibi olmanız gerekmez.

Kaliteli Üretim

Gönderdiğiniz işletme bilgilerini en hızlı biçimde yayınlayabilmemiz için adres veya telefon bilgisini paylaşmayı unutmayın.

Mutlu Müşteri Portföyü

İşletme bilgilerinin doğruluğu kontrol edildikten sonra, genel merkezde yapacağınız işlemlerde almaya başlayacaksınız!

SPEKLER

Bu filmler yuksek gaz bariyeri ve nem bariyeri içermektedir.evoh günümüzde kullanılan en yüksek bariyer hammaddedir. BAR1 Termoform filmleri,kolay açıır filmler ve bariyerli vakum torbalar için çok idealdir.ozgul agırlıgınınn 0,92 olmasından sebep dıger barıyer filmlere gore hemde oldukça ucuzdur.pp li evoh filmler vakum torba da ve kolay açılır termoform filmlerde ozgul agirliginin düşük olması sebebiyle maliyetleri çok düşürür.ithal ettigimiz evoh lu filmlerin en büyük ozelligi yuksek transparan olmasidir.soyulabilir filmleri antifoglu nem ,gax,ve aroma bariyerli olarak uretiyoruz....

Polyamit hammaddeler cok cesitlidir.vakum torba ve kolay acilir termoform filmlerde naylon 6 ve naylaon 66 kullanilmaktadir.Hatta monolayer, polyamid filmleri gazlara bariyer (oksijen, karbon dioxid) vardır.vakum torba imalatçılarının başlıca ana hammaddesidir. .Polyamide filmlerin kullanım yerleri.Bariyerli vakum torbaları,bariyer li filmler,bariyerli kolay açılır filmler,termoform filmlerdir.Ancak, poliamid bariyer film gösterileri EVOH göre biraz daha düşüktür. EVOH gibi, PA su buharı geçirgendir.Poliamid bir yüksek erime noktalı ve bir çok iyi thermoformability sayesinde mükemmel bir termal stabiliteye sahiptir. Bu 140 ° C ye sıcaklıkta buhar dayanır.Polyamid filmler de aşınmaya ve darbelere iyi bir dirence sahiptir.Ana uygulamalar vakum paketleme, işlenmiş et, balık ve peynir yufka ,kuruyemiş, arı keki ,yaz meyve ve sebzeleri vardır.vakum torbası için ideal bir üründür. Pape filmler in gaz salimi vakum torbalarda koyulan urune gor 3hafta ile 8 hafta arasinda değişmektedir. Vakum torba ve bariyer film icin çok iyi bir dirence sahiptir.termoform makinalari icin cok uygun bir enstrüman dir. vakum torbalarının filmleri termoform maıkalarının ust filmlerindede kullanılabilir.Vakum torba.kolayacılır film termoform film ini ana hammeddesi polyamit filmlerdir.Polyamit ile kolay açılır filmleri uretmek mümkün.

Dusuk bariyerlidir..pa pe filmlerden yuksek bariyerli vakum torba ve termoform film urekmek mümkün polyamiti yuksek bariyerli kullanmak vasitasi ile mümkün. Yuksek bariyerli filmler termoform ve vakum torbaları içi n üretilir.kolay acılır filmlerde düşük bariyerli veya yüksek bariyerli üretmek mumkun.. vakum torba ları artık termoform filmlerden yuksek naylon 66 dan uretiyoruz.naylon 12 den kolay acilir uretmek icin gerekli teknolojinin alt yapisini hazirlamanin hakli gururunu yasiyoruz.

Orta seviyeli bariyer polimeridir.vakum torbası termoform film, kolay açılır film olarak kullanılır.vakum torbası nın vazgecilmez polımerıdır..bariyer filmleri güçlendirmek için bu polyamid filmleri gazlara bariyer okarak kullanılır.vakum torbası nın vazgecilmez polımerıdır. Vakum torba ve bariyer filmleri güçlendirmek için bu polimeri değişik katkilarla zengin hale getirmek gerekir.

Bariyerli vakum torbalarının vazgeçilmez filmidir.termoforma uygun olarak kabul edilir.kolay acilir film olarak kullanilamaz.vakum torba için de geçerli bir adres dir . bariyerili vakum torbayı sektöre kazandırdık ve bu yüzden de çok Ekonomik fiyatlarla satışa sunuldu. bariyer filmde bu sene daha iyi pp evoh lu filmlerin en son teknoloji ürünü olan film leri vakum torba üretiyoruz. sabit yapıştırma imkanını saglıyoruz. Bu nedenle bizim ürünleri mizin cok kullanılıyor.

BOPP Filmlerin kullanma alanları ozellıkle tabak kapatma makınalarında barıyerli film veya kolay acılır tabak kapatma filmi olarak kullanılmaktadır.Bir baska kullanım alanı ise termoform makınalarıdır. Bopp film ler gününüzde en çok tabak Kapatma m akinalanın da ve vakum torbalarından kullanılmaktatır.

Ürünler ve Hizmetlerimiz

Filmlerin kullanma alanları ozellıkle tabak kapatma makınalarında barıyerli film getiriyoruz.


PP / EVOH

POLYAMIDE

PE / PA

PE / PA / PE FİLMLER

BOPP FİLMLER