Spekler

PP/EVOH/PP/PE antifoglu filmler BAR1 :

Bu filmler yuksek gaz bariyeri ve nem bariyeri içermektedir.evoh günümüzde kullanılan en yüksek bariyer hammaddedir. BAR1 Termoform filmleri,kolay açıır filmler ve bariyerli vakum torbalar için çok idealdir.ozgul agırlıgınınn 0,92 olmasından sebep dıger barıyer filmlere gore hemde oldukça  ucuzdur.pp li evoh filmler vakum torba da ve kolay açılır termoform filmlerde ozgul agirliginin  düşük olması sebebiyle maliyetleri çok düşürür.ithal ettigimiz evoh lu filmlerin en büyük ozelligi yuksek transparan olmasidir.soyulabilir filmleri antifoglu nem ,gax,ve aroma bariyerli olarak uretiyoruz....

Şierketimizin sektöre getirdiği enbüyük hizmet nem bariyerli , yüksek gaz bariyerli, antifoglu  48 micron 44gr/mt ozgur agırlıklı ve AROMA  bariyerlı  filmlerdir.bu yüksekgaz bariyerli ve nem  bariyerli filmler vakum torba kolay acılır filmler ve termoform filmlerin imalatında cok güclü oluşumlardır.

 BAR1 in en  onde gelen özelliği otoklav olması yani pastorizasyon yapıla bilmesidir.Diğer onde giden özelliği ise şeffaflığıdır.bu filmler vakum torbası imalatçılarının vazgeçilmez ensturumanlarıdır.bu filmler vakum torbası imalatcılarının vaz geçilmez ensturmanlarıdır.Termoform makinalı kullanıcıları en cok bu film tercih etmelerinin en büyük sebebi antifoglu olamsı ve metre kare agırlıgının 44gr olmasıdır.termoform makinalari icin cok yuksek performansli bir üründür . mükemmel bir vakum torba enstrüman idir.vakum ambalajlarının en buyuk ozelliği polyamit veya evohlu olmasından kaynaklanmaktadır.vakum makinalari vakum torbalarının kullanim kabiliyetleri ne gore yapılır.bazı makınalar ın vakum yapma kapasıtesı yuksekdır ama yeterınce ınce vakum torbalarını   kullanamazlar.bazı makınaların vakum torbaları kapama kabiliyetleriyuksekoldugu ıcın onlar 48 mic. kalınlıga kadar vakum  torbalarını kapaya bilir .

 Evohlu bariyer filmler 68 micron kolay acilir ve sabit yapismadir.bunlar termoform filmleri olarak kullanilir.AYNI ZAMANDA amacina uygun olarak vakum torbasi olarak da kullanilir.Evohlu filmleri şimdi sektöre kolay açılır filmler olarakda sokmaya başladık ve çok şaşırtıcı sonuclar aldık. Aynı uygulamaları termoform filmleri içinde yapmak mümkün.Bariyer filmleri her turlu kaba yapışan filmler  haline  getirdik. Bariyer film.Bariyer film ismi filmin en üst katmanını gaz gecirmez haline getirmek için planan enstruman lardır.Aynı zamanda kaba yapışır hale getirmek için kabın alt katmanını kabın cinsinden üreterek birbirlerine akuple olmusdur.tabak kapama filmlerini antifoglu yani cami buharlanmadan 9 katli olarak hemde kolay acilir uretmek icin gerekli teknolojinin alt yapisini hazirlamanin hakli gururunu yasiyoruz. PE / PA : Boru filmi Boru polietilen polyamid filmi, vakum torbası yapiyoruz.

 POLYAMİDE FİLMLER

              Polyamit hammaddeler cok cesitlidir.vakum torba ve kolay acilir termoform filmlerde naylon 6 ve naylaon 66 kullanilmaktadir.Hatta monolayer, polyamid filmleri gazlara bariyer (oksijen, karbon dioxid) vardır.vakum torba imalatçılarının başlıca ana hammaddesidir. .Polyamide filmlerin kullanım yerleri.Bariyerli vakum torbaları,bariyer li filmler,bariyerli kolay açılır filmler,termoform filmlerdir.Ancak, poliamid bariyer film gösterileri EVOH göre biraz daha düşüktür. EVOH gibi, PA su buharı geçirgendir.Poliamid bir yüksek erime noktalı ve bir çok iyi thermoformability sayesinde mükemmel bir termal stabiliteye sahiptir. Bu 140 ° C ye sıcaklıkta buhar dayanır.Polyamid filmler de aşınmaya ve darbelere iyi bir dirence sahiptir.Ana uygulamalar vakum paketleme, işlenmiş et, balık ve peynir yufka ,kuruyemiş, arı keki ,yaz meyve ve sebzeleri vardır.vakum torbası için ideal bir üründür. Pape filmler in gaz salimi vakum torbalarda koyulan urune gor 3hafta ile 8 hafta arasinda değişmektedir. Vakum torba ve bariyer film icin çok iyi bir dirence sahiptir.termoform makinalari icin cok uygun bir enstrüman dir. vakum torbalarının filmleri termoform maıkalarının ust filmlerindede kullanılabilir.Vakum torba.kolayacılır film termoform film ini ana hammeddesi polyamit filmlerdir.Polyamit ile kolay açılır filmleri uretmek mümkün. 

PE / PA: Boru filmi

·         Boru polietilen polyamid filmi,

·         Çok iyi gazlar ve aroma bariyeri

·         mükemmel mekanik özelliklere

·         vakum ve basınç dayanıklı torbalar uygulama için

·         fullfilled tüm gıda, farmakope ve sanayi gereksinimleri

·         Sızdırmazlık özellikleri adapte edilebilir

·         1400 mm Genişlik 450

·         30-200 mikron kalınlıkta

·         Sadece LFT mevcuttur.Bu karisim ile uretilen vakum torbalari

·         Dusuk bariyerlidir..pa pe filmlerden yuksek bariyerli vakum torba ve termoform film urekmek mümkün polyamiti yuksek bariyerli kullanmak vasitasi ile mümkün. Yuksek bariyerli filmler termoform ve vakum torbaları içi n üretilir.kolay acılır filmlerde düşük bariyerli veya yüksek bariyerli üretmek mumkun.. vakum torba ları artık termoform filmlerden yuksek  naylon 66 dan uretiyoruz.naylon 12 den kolay acilir uretmek icin gerekli teknolojinin alt yapisini hazirlamanin hakli gururunu yasiyoruz.

·         PE / PA: 

·         Düz polietilen polyamid filmi

·         Yüksek delinme direnci

·         Yüksek hat hızlarında

·         Geniş ısıl yapışma aralığı

·         Yüksek düşme testi direnci

·         İyi işlenebilirlik

·         Vakum torbalar ve gıda için ambalaj

·         2350 mm kadar genişliği kalınlığına bağlı olarak

·         250 mikron kadar Kalınlığı

·         SWS mevcuttur sadece Sertifikalı BRC IoP

·         orta seviyeli bariyer polimeridir.vakum torbası termoform film, kolay açılır film olarak kullanılır.vakum torbası nın vazgecilmez polımerıdır..bariyer filmleri güçlendirmek için bu polyamid filmleri gazlara bariyer okarak kullanılır.vakum torbası nın vazgecilmez polımerıdır. Vakum torba ve bariyer filmleri güçlendirmek için bu polimeri değişik katkilarla zengin hale getirmek gerek ir.

·         vakum torba termoform filmleri pp evoh lu uretım yapıyoruz..termoform filmlerde naylon 6 ve Evoh lu ürünler çok çok başarılı olur. 

PE PA PE :bariyer filmleri. 

·         Polietilen polyamid polietilen film

·         İyi gazlar ve aroma bariyeri

·         Uygun sızdırmazlık kapasiteleri

·         İyi mekanik direnç.

·         Yüksek ısı direnci

·         Gıda için laminasyon ve çuval astar kullanılır

·         30 ile 200 mikron kalınlık

·         300 1850 mm Genişlik

·         LFT, SWS, CFS mevcuttur

·         Bariyerli vakum torbalarının vazgeçilmez filmidir.termoforma uygun olarak kabul edilir.kolay acilir film olarak kullanilamaz.vakum torba için de geçerli bir adres dir . bariyerili vakum torbayı sektöre kazandırdık ve bu yüzden de çok Ekonomik fiyatlarla satışa sunuldu. bariyer filmde bu sene daha iyi pp evoh lu filmlerin en son teknoloji ürünü olan film leri vakum torba üretiyoruz. sabit yapıştırma imkanını saglıyoruz. Bu nedenle bizim ürünleri mizin cok kullanılıyor.

·         PA  / EVOH / PE bir Koekstrüzyonlu filmi PA / EVOH / PE olduğunufilmlerinde kullanılabilir. Poliamid gaz için iyi bir bariyer ulaşır sağlar, bu da mükemmel mekanik özellikler sağlar. PE mükemmel mastik ise EVOH mükemmel bir gaz bariyer. Bu, gıda, ilaç ya da endüstriyel uygulama akum torbalarda ve termoform bir laminasyon filmi olarak ya da torba endüstrisinde kullanılabilir.vakum torba filmlerinın kullanım alanları cok fazladır.bu malzemeleri  kolay açılır ve bariyerli uretebiliriz...

·         İyi gazlar ve aroma bariyeri

·         İyi sızdırmazlık kapasiteleri

·         Pvc pe termoform filmlerin yapışma özelliği

·         İyi mekanik dayanım

·         Yüksek delinme direnci

·         Yüksek ısı direnci

·         Yüksek bariyer

·         750 kadar 1400 mm genişliğe

·         Pa pe polimeri vakum torbada cok büyük performans gostersede rermoform filmlerde ve kolay acilir.filmlerde okadar basarili degildir

·         kalınlığı 70 ve 130 mikron

Uygulamalar: Bu filmi büyük ölçüde sosis, pişmemiş ekmek, köfte sarma için kullanılır. PA teşekkürler, bu aşınmaya karşı iyi bir dirence sahiptir.evoh lu polyamid polietilen film ler bariyerli vakum torbası için ideal bir üründür. Pp kaplara sabit yapisma ve kolay acilir filmlere uygun bir yapıya sahip dir . polyamide vakum torbaları aliminyumlu malzeme kullanımı konusunda cok uygun bir biçimde katılım gösterir.

BOPP FİLMLER:

Piyasalarda bopp filmler ismiyle adlandırılan pp kaplara yapışan filimlerdir.BOPP FİLM lerde cok fazla varyasyon yapılmaktadır.

1:İthal kolay açılır Bopp filmler:bu filmler 7 katlı evohlu bariyer film lerdir. 

2:Yerli imal  kolay açılır Boppfilmler:bu filmler antifoglu fakat düşük bariyerli filmlerdir.

3:Sabit yapışan  BOPP filmler:

4:Sabit yapışma  düşük bariyerli BOPP filmler:

5:Sabit yapışma orta bariyerli Bopp filmler:

6:sabit yapışma yüksek bariyerli BOPP filmler:

BOPP Filmlerin kullanma alanları ozellıkle tabak kapatma makınalarında barıyerli film veya kolay acılır tabak kapatma filmi olarak kullanılmaktadır.Bir baska kullanım alanı ise termoform makınalarıdır.  Bopp film ler gününüzde en çok tabak Kapatma m akinalanın da ve vakum torbalarından kullanılmaktatır.

Tabak Kapatma filmleri üretim spekleri:Tabak kaptma filmlerini soylabilir olarak uretiyoruz.Ayni zamanda anti foglu , bariyerli .

Bariyer cesitleri istenilen duzeyde uygulanir.

A.aroma batiyeri.

B.nem bariyeri.

C.gaz bariyeri. 

Tabak kapatma filmlerinin spektleri müşterilerimizin istekleri dogrultuda,Bariyer filmlerden ve bunların bır bırlerıne lamıne edılerek degısık varyasyonlar yapılarak yapıları olusturulmaktadır.

Mesela musteri o2 bariyeri isterse ayrı bır kat lamıne edılıyor,nem bariyerı ısterse ayrı bır kat,aroma bariyeri isterse ayrı bir kat ilave edılıyor.Ama ne olursa olsun tabak kapatma filmlerinin icinde muhakkak ya baiyer film ya kolay acılır film veya termoform filmlerin yapısı bulunmaktadır. 

Tabak kapatma filmlerini tifduruk üretmeye başladık.Tabak kapama filmlerini Müşterilerimizin ihtiyacları dogrultusunda bariyer filmlerden ,termoform filmlerinden veya kolay açılır filmlerden üretebiliyoruz.Soyulabilir filmleri ilk olarak bariyerli olarak biz urettik.

Tabak kapatma filmlerinde cıgır acacak bır ılkı gerceklestırdık ac kapa fılm urettık.

Ac kapa filmleri termoform makinalarında kullandık inanılmaz sonuc verdi.Üreticiler müşterilerininde çok memnun kalacagını düşünüyorlar.

vakum torbasında ac kapa tereyag sektorunde ADM GIDA Ilk olarak malzemelerını ambalajlamaya basladı. 

termoform fılmlerde ac kapa filmleri kullanmaya basladık.Aç kapa filmleri aynı zamanda bariyerli üretmege basladık,,

kolay acılır fılmleri ac kapa uretıyoruz.. 

pet tabakalara ac kapa film testlerine başladık.Bu testlerden cok olumlu sonuclar aldık.. Tabak kapatma filmlerini antifoglu bariyer film lerden antifoglu 0larak urettik. Bu nedenle bizim ürünleri mizin cok kullanılıyor olmasi anlasilmaz degil.  Tabak kapatma filmlerini biz gruplara ayırdık. 

1)Kolay açılır tabak kapatma filmleri,, (Alt katman tabağın cinsi olan plastik,orta katmanda açılabilir tutkal ust katmanda ise düşük bariyerli koruyucu katmandan oluşmaktadır.)

2) Orta bariyerli tabak kapama filmleri,, (Alt katma tabağın cinsi olan plastik ,üstü katman ise bariyer film ,katmanlarından oluşuyor.)

3) Aç kapa tabak kapama filmleri,, (tabaga yapışan katman tabağımızla aynı tur hammadde olması lazım,araya ozel katman ustede mamulun çeneye yapışmaması için koruyucu katı lamine ediyoruz.)

A:Bariyersiz aç kapa, tabak kapatma filmleri,

B : bariyerli ,Aç kapa tabak kapatma filmleri,

     -düşük Bariyerli aç kapa tabak kapatma filmleri,

     -orta Bariyerli aç kapa tabak kapama filmleri,

     -yüksek Bariyerli aç kapa tabak kapatma filmleri,

4)alimiyumlu tabak kapatma filmleri ,,

5)Düşük Bariyer li Tabak kapatma ,,

6)yüksek  Bariyerli tabak kapatma filmi.

7)Düşük bariyerli aç kapa tabak kapatma filmi,

8)Kolay açılır peelebel düşük bariyerli tabak kapama filmleri, 

8)Vakum torbaların nı bariyerli  tabak  kapatma filmlerinden üretiyoruz.

   A)Düşük bariyerli filmler le yapılan  vakum torbalar bunların kullanım alanları: çiğkofte taşıma alanında,ET vakum ve taşıma alanında kullanılmaktadır,

B) Orta bariyerli filmlerle yapılan vakum torba lar . Bunların kullanım Alanları :Salam sucuk sosis peynir Vakumlama torbaları kuruyemiş kuru gıda.

C)Yüksek bariyerli bariyerli filmler ile yapılan vakum torbalar,Maya ambalajı zeytin ambalajı ve bunu gibi 2 yıl saklanacak ürünler için ürettiğimiz ambalajlar.BU tip yapılan bariyer filmler ile termoform filmleri tabak kapatma filmleri ve kolay acılır soyulabilir filmler ilede çok iyi sonuçlar almaktayız.

D) Yüksek bariyerli termoform yumuşak alt filmleri,Kaşar salam sucuk ambalajlamak için kullanılır,(içerik:dış katman poliyamide içkatman poliyethilen olur ,genelde 5 katlıdır.) Termoform filmleri poliyamide ve evohlu üretildiğinde çok daha iyi sonuçlar alınıyor.Bunlar termoform yumşak  alt film vakum torbası vakum torba imalatında tabak kapatma ve kapama filmlerinde kolay açılabilen soyulabilir filmlerde oldukça iiy i sonuçlar vermiştir.

E)YÜKSEK Bariyerli termoform üst filmi : Bu filmler. Bariyeri  aliminyumlu  katmanlı olması nedeni ile çok daha yüksek gaz saklama zamanı elde etmektedir.son derece güçlü gaz bariyerleri filmlerdir. 

   Bilenler laminasyon pvc pe lamineli termoform makıneleri alt film i üretmeye başlamıştır. Aynı zamanda pet pe termoform filmleri üretmeye pvc pe üretimiyle  eş zamanlı olarak üretmeğe başlamanın haklı sevincini yaşamaktadır.BUnlar bariyerli malzemeler olmakla beraber büyük yeni yatırımlara adım atmıştır. 

Bariyer filmler ile termoform filmleri üretimini akuple ederek bariyerli termoform filmi üretiyoruz. aynı zamanda bariyerli vakum torba ve soyulabilir film,tabak kapama filmleri için bu uygulamaları kullanıyoruz. soyulabilir fimin peeling yani soyulabilir şekliyle termoform alt filmlerini üretimine başladık,kolay açılır yani soyulabilir peeling vakum torba üretiminede başladık.pvc bariyerli filmlerin içinde en güçlüsü olmakla beraber pvc polımeri dünyanın bilinen en güçlü bariyer katmanıdır.

vakum torbalarda Pvc ,termoform alt filmden sonra yeni yeni kullanılma ya  başlandı.şimdilerde en büyük yenilik pvc bariyerli  vakum torba ,pvc bariyerli kolay acılır filmler üretmemizdir.

pvc li tabak kapatma filmleri ürettik. bunlar antifoglu ve antifogsuz olarak iki gruba ayırdık. Pvc polımeri bugune kadar bulunmus en guçlü trnsparan bariyer film materyalidir.Termoform alt filminde pet poliyethilen üretimine başladık.

pvc alt filmin üzerine daha trasnparan olması için daha parlak malzemeler yapıştırıyoruz. Pvc, bariyer filmlerin içinde en güçlüsüdür.pvc ile üretilen bairyer filmlerin bariyeri maksimum seviyededir.Bunun üzerine pp lamine etmek suretiyle nem  bariyerli termoform film veya tabak kapatma filmi veya kolay acılır yani spyulabilir filmler elde etmek mumkundur. BU işe yeni başlayanların Tabak kapatma makinalarında pvc pe yüksek bariyerli  tabak kullanmaları şarttır.Çünkü yeni başladıkları için eksiklerini ancak böyle kapatabilirler.BU vakum torbasında da öyle.Yalnız üst film olarak soyulabilir film seçeneğini kullanırlarsa müşteri memnunuiyeti açısından çok rahat ederler.Pvc aynı zamanda vakum torbalarında da kullanılmaktadır.

Kolay açılır yani halk dil